iCloud hesabımı unuttum

merhaba, icloud hesabımı kullanıcı adımı unuttum şifreyi de doğal olarak hatırlamıyorum telefonuma giriş yapamıyorum bu yüzden. icloud hesabımı başka nereden bulabilirim ya da nasıl kurtarabilirim verilerim her şeyim orada? :(

elif0564 elif0564 (6)
4 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hergangi bir telefon numarası veya gmail adresi girip kayıt olduysan şifre unuttum yeri varsa oraya hangisi ile kayıt olduysan onunla yap yani gmail isitorsa kayıt oldğn gmaili yaz veya tel ile olduysan onu yaz bende bilmiyorum ama elimden geldiği kadarıyla yardım etmek istedim

    andromobil andromobil (74)
    4 ay önce cevaplandı