iCloud kaldırma.

Merhabalar. Ben ikinci el İphone 4 aldım. Fakat başkasının iCloud'u olduğu için rahatsız oluyorum. Şifreyi bilmediğim için hesabı silemiyorum. Ve yanlış şifre girerek hesabı devre dışı bıraktım. İphone'umu bulu kapatamıyorum çünkü şifre istiyor. Eğer bunun hakkında bir fikriniz varsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler UZMANIM.NET

kenan1 kenan1 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hesap sorunu varsa ilk olarak hesabı komple kaldırmayı dene ıphoneden (kaldırırken herhangi bir şifre istemez) kaldırdığında otomatikman ıcolud'dan da silinir diye biliyorum.

    Olmadıysa tek çare satın aldığın yerler görüşmek kesin sonuca ulaşırsın :)

    bcaggul bcaggul (117)