IDM "bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez" çözümü nedir?

Google Chrome'a gelen yeni güncelleme ile IDM Integration Module eklentisini tarayıcıya sürükleyerek yükleyemiyoruz. IDM yüklerken Chrome "bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez" hatası veriyor. Yani IDM Chrome'a eklenmiyor, nasıl ekleyebiliriz?

"Bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez" çözümü nedir?

cnblgn cnblgn (3)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IDM bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez hatasını çözümü nedir?

    Evet Chrome son sürümlerinde artık harici bir kaynaktan eklenti yüklenmesine izin vermiyor. Harici bir kaynaktan eklenti yüklemeye çalışırken Chrome "bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez" hatası veriyor. Ama bunun çözümü çok basit. IDM Integration Module artık resmi olarak Chrome Web Mağazasına geldi.

    IDM "bu web sitesinden uygulamalar uzantılar ve kullanıcı komut dosyaları eklenemez" kesin çözüm:

    1. IDM chrome eklentisi indir linkine tıklayarak Chrome Web Mağazası'ndan IDM Integration Module sayfasına gidin.
    2. Gelen sayfadaki CHROME'A EKLE butonuna tıklayın ve IDM Integration Module Chrome tarayıcıya eklenmesini bekleyin.
    3. CHROME'A EKLENDİ yazısı çıktıktan sonra IDM chrome eklentisi etkinleştirme tamamlanmış demektir.

    omercik omercik (9418)