idm mozilla eklentisi

Mozillaya idme eklentisi nasıl eklenir ? sorununun çözümü nedir? Bir çok öneri denedim olmadı.

sonunda çözümü kendim buldum nasıl mı ? Aşağıda açıkladım.

sakarya57 sakarya57 (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Arkadaşlar size idm nin mozilla eklentisinin nasıl yapılacağını açıklayacağım.

    Bu konuda çok sayıda öneri okudum ama hiç birinden sonuç alamadım.

    En sonunda kendim deneme yoluyla kesin çözüme ulaştım. Şunu belirteyim ben uzman falan değilim.Sıradan bir internet kullanıcısıyım.

    Çözüm şu : idm nin kurulu olduğu dosyaya giriyorsunuz orada, idmmzcc.xpi yazan üç dört tane uzantı var onlardan herhangi birisini mozillanın eklentiler kısmına sürükleyin olmazsa diğerlerini sıra ile deneyin birisi mutlaka olacaktır. Ben bu şekilde sorunu çözdüm.

    Kolay gelsin

    sakarya57 sakarya57 (3)