ie 11 de yazdır iletişim kutusu çıkmadan direk yazdırma nasıl olur?

Merhaba Arkadaşlar,
internet explorer da bulunan ve belge yazdır dediğimizde bize yazıcı seçmek için gelen iletişim kutusunun çıkmamasını istiyorum nasıl yapabilirim bunu.varsayılan yazıcı ne ise direk yazdırsın istiyorum.
teşekkürler.

barladenizi barladenizi (1)
7 yıl önce sordu

  • programlama ile nasıl yapılır mı sorunuz? Bir web sitesi geliştiricisisi misiniz? alattin 7 yıl önce

Toplam 2 Cevap

uzmanım nette diğer form sitelerin veya cracklı sitelerin linki paylaşılmıyor sorununuza uzmanım nette en doğru cevap

verilir anlayışınız için teşekürler

candan candan (4301)
7 yıl önce cevaplandı

  • teşekkürler uyarın için,ben o foruma da yazmıştım ordan kopyaladım ondman gelmiş düzelttim, barladenizi 7 yıl önce

Merhaba

Varsayılan yazıcı ayarları nasıl yapılır adım adım anlattım

- İlk olarak Denetim Masasına girilir

- Daha sonra gelen pencereden Aygıtlar ve Yazıcılar Bölümüne Girilir

- Ardından gelen aygıtlar penceresinde kullanmış olduğunuz yazıcıyı bulup sağ tıkladıktan sonra Varsayılan yazıcı olarak ata deyin

Bu işlemleri uyguladıktan sonra varsayılan yazıcınızı atamış olacaksınız.

Bunun haricinde İnternet Explorer 11 de yazdıra tıkladıktan sonra gelen pencereyi engelleme gibi bir yöntem söz konusu değil

Umarım faydalı olmuştur...

tahatugyan tahatugyan (1206)
7 yıl önce cevaplandı

  • öncelikle teşekkürler cevabın için,ancak bir yöntemi olmalı register ayarlarından yada windows başka ayarlardan illaki vardır diye düşünüyorum,varsayılan yazıcı ayarlarını yapabiliyorum ancak işimi görmüyor. barladenizi 7 yıl önce
  • @barladenizi senin için derin bir araştırma daha yapacağım umarım kayda değer bir cevap sunabilirim sana tahatugyan 7 yıl önce