İlla bir konuya bakmak için güvenlirlikmi lazım ???

uzmanim.net ten böyle bişey beklmezdim sadece bir konuya bakmak için girdim adam bana güvenilirliğin yetersiz sadece küçük bir konu için illasitede aylarca durmammı lazım ???

asmakkasmak123 asmakkasmak123 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    uzmanim.net'te her konuya bakabilirsiniz. Konulara bakmak için değil güvenilirlik üye bile olmanız gerekmez.

    Bu uyarıyı hangi işlemi yapmak istediğinizde aldınız? Bilgi verirseniz yardımcı oluruz.

    Bir yanlışınız var.

    murat murat (12492)
    9 yıl önce cevaplandı

    • özür dilerim yanlış bir işlem yapmışım tekrardan da özür dilerim gereksiz (yanlış) konu açtığım için . asmakkasmak123 9 yıl önce