imgbb.com ile uzmanim.net'e nasıl resim yükleyebilirim?

Sorularımın içine resim eklemek istiyorum.  https://imgbb.com/ sitesi üzerinden uzmanim.net sitesine nasıl resim yükleyebilirim?

Anonim Anonim (156)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    imgbb.com sitesinde basitçe üyelik açarsanız size resimlerin doğrudan linkini kopyalama imkanı verir.

    1. Öncelikle imgbb sitesinde üyelik açmak gerekiyor. Varsa hesabınız giriş yapın.imgbb hesap açma
    2. Daha sonra ana sayfadaki yüklemeye başla butonuna basın.
    3. Bilgisayardan resmi seçin.
    4. Bir sonraki ekranda otomail silme ayarını "Otomatik Silme" olarak seçin.
    5. Resim Yükle tıkladıktan sonra resim sunucuya yüklenecek. Daha sonra Embed Paylaşım kodlarından Direkt Linkleri seçin.
    6. Linki kopyalayın ve uzmanim.net te cevap-soru yazma editöründe aşağıdaki sekilde kopyaladığınız resim linkini yapıştırın.
    alattin alattin (16999)