İndirilen yükleyici önbelleğe alınamadı. Hata: 0x80070005

Google Chrome yüklemek istediğimde aşağıdaki hatayı alıyorum

İndirilen yükleyici önbelleğe alınamadı. Hata: 0x80070005

Chrome İndirilen yükleyici önbelleğe alınamadı. Hata: 0x80070005 hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15394)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Chrome İndirilen yükleyici önbelleğe alınamadı. Hata: 0x80070005 hatasının çözümü için şunları deneyebilirsiniz.

    Çözüm 1: Windows 7, Windows 8, Windows Vista için.

    1. Chrome indirme sitesine buraya tıklayarak erişin.
    2. Chrome'u indir linkini tıklayın. ChromeSetup.exe dosyasını masaüstüne kaydedin.
    3. ChromeSetup.exe dosyasını sağ tuşla tıklayın ve Yönetici olarak çalıştırı seçin.

    Çözüm 2:  Windows XP için

    1. C:\Documents and Settings\Receiver\Local Settings\Temp klasörüne gidin.
    2. Buradaki tüm dosyaları silin.
    3. Chrome kurulumuna başlayın.

    Çözüm 3: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8

    Chrome cevrimdışı paketini indirin ve kurun. Chrome çevrimdışı paketini buradan indirebilirsiniz. Chrome çevrimdışı paketi ile Google Chrome 'un kurulum için gerekli tüm dosyalarını tek bir dosya halinde indirebileceksiniz böylelikle kurulumu bu paket üzerinden yapabilirsiniz.

    hakan hakan (15394)
    9 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ,

      Windows 7 ' deki iki cözümü kulandım amma 2 side olmadı yardımcı olurmsnuz . chrome indiremiyorum. Teşşekürler.

      muratcan muratcan (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Windoıws 10 Home Proya yükseltmek isterken bu hatalar geldi 0x80070005 - 0xA0003 Bu aracı çalıştırıken bir sorun oluştu

        Ne olduğundan emin değiliz ama bu araco Bilgisayarınızda çalıştıramadık. Sorun yaşamaya devam ederseniz, müşter, desteğine başvururken hata kodunu bildirin. MediaCreationTool

        recep59 recep59 (1)
        6 yıl önce cevaplandı

        • https://uzmanim.net/soru/bu-araci-calistirirken-bir-sorun-olustu/63655 hakan 6 yıl önce