İnstagram'a giriş yapamıyorum

İnstagram şifremi ve kullanıcı adımı giriyorum fakat yukarıda kırmızı yazı ile İngilizce şeyler yazıyor bunu nasıl çözebilirim?

İnstagrama girerken aldığım hata şu şekilde:

to secure your account we have reset your password. please tap forgot password below and follow the instructions to acces your account

aliii aliii (1)
9 yıl önce sordu

  • ingilizce yazan yazıyı yazar mısınız? hata nedir anlayalım hakan 9 yıl önce
  • To secure your account we have reset your password please tap forgot below and follow the instruction access your account yazıyor ne yapacagimi bilmiyorum ne yapmalıyım aliii 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

to secure your account we have reset your password. please tap forgot password below and follow the instructions to acces your account

hata mesajının anlamı şu: instagram güvenliğiniz için parolanızı sıfırlamış. instagram hesabınıza erişmek için

instagram şifre sıfırlama için

  1. instagram şifre yenileme adresine girin
  2. E-posta veya Kullanıcı Adı bölümüne kullanıcı adı veya email adresinizi girin.
  3. Recaptcha bölümünde resim üzerinde gördüğünüz sayıları Metni yazın yazam yere yazın.
  4. Şifreni yenile butonuna basın.

pelinny pelinny (863)