instagram'a nasıl kayıt olurum?

instagram.com üzerinde sadece giriş bölümü var.  Instagram'a kayıt olmak için ne yapabilirim?

instagramda kullanıcı adı ve şifre nasıl oluşturabilirim?

instagramda nasıl hesap açabilirim?

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    instagram'a nasıl kayıt oluruminstagramda nasıl hesap açabilirim?

    instagram'da bilgisayar üzerinden hesap açamazsınız. Çep telefonunuz üzerinden Instagram uygulamasını indirip instagram'a cep telefonu üzerinden üye olabilirsiniz.

    Fakat cep telefonu üzerinden oluşturduğunuz hesap ile bilgisayar üzerinden giriş yapabilirsiniz.

    Instagram'ı kullanmaya başlamak için öncelikle iPhone/iPad, Android veya Windows Phone cihazınız için Instagram uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

    1. Uygulama yüklendikten sonra, Instagram'ı açmak için cihazınızda  simgesine dokunun
    2. Kaydol'a dokunun
    3. Bir kullanıcı adı ve şifre belirleyin ve profil bilgilerinizi (ör. e-posta, adınız) girin
    4. Bitti'ye dokunun
    pelinny pelinny (863)