Instagram'da boomerang nasıl kaydedilir?

İnstagramda bi arkadaşımın boomerangını paylaşmak istiyorum, fakat nasıl paylaşacağımı bilmiyorum.

Mesela bi arkadaşımın boomerangını kaydetmem lazım. Ama nasıl kaydeteceğim hakkında bi fikrim yok.

seviyomusuz seviyomusuz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da Boomerang ile yapılmış videoları indirmek için Android telefonlarda EasyDownloader for Instagram uygulamasını kullanabilirsin.

    iPhone kullanıyorsan Quick Downloader programı işini görecektir. Aslında Boomerang videoları da normal Instagram videoları gibi indiriliyor.

    Burada ınstagramda video nasıl indirilir detaylı var: Instagram video nasıl indirilir?

    Örneğin Android üzerinden instagram boomerang videosu indireceksen:

    1. EasyDownloader for Instagram uygulamasınını Google Play'den indir.
    2. Yüklendikten sonra uygulamayı aç.
    3. Daha sonra Inatgram uygulamasına git.
    4. Herhangi bir boomerang videosunun üstündeki  3 nokta simgesine dokun.
    5. Paylaşım URL'sini kopyala seçeneğine dokun.
    6. İndirme otomatik başlayacaktır.

    Daha sonra indirilen videolarda boomerang videosunu görebilirsin.

    hakan hakan (15394)