Instagram durduruldu hatasi cozum sureci

Arkadaslar cozum icin herseyi denedik olmadi . 2 gun dur eski surum yukledim onda kullandim sadece hikaye kismi yoktu .. kullanirken sorun bildir kismindan sorunumu eski surum kullandigim yeni surumde hata verdgini belirttim iki gun sonrasonda bgn eskiyi kaldirip yeni surum yukledim sorun ortadan kalkmis. Herkse tsk ederim bilgi paylasimi icin.

majeste majeste (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bilgi paylaşımı için teşekkürler @majeste

    Son dönemlerde Instagram durduruldu hatası alan kişiler @majeste'nin çözümünü deneyebilirler:

    1. Instagram uygulamasının kaldırın.
    2.  Google Play üzerinden yeni sürüm Instagram'ı yükleyin.
    3. Yeni sürümde  Instagram durduruldu hatası almayacaksınız.

    hakan hakan (15394)