İnstagram Form Hatası

İnstagramım dün saat akşam 5 civarı taklitten dolayı kapatıldı. Uygulama üzerinden itiraz formu doldurup göndere basınca form iletilmiyor bi hata oluştu diyor lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

https://hizliresim.com/dz2Evr

teslakph teslakph (1)
4 yıl önce sordu

  • geri açıldı mı? açıldıysa nasıl açtığınızı söyleyebilir misiniz. benimki de taklitten kapandı furkan7606 2 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Ünlü bir kişinin taklidini yaptıysan veya başkasının bir taklidini yaptıysan o zaman instagram hesabının kapatılması normal fakat senin ise ve sana ait resimler var ise kapatılması normal değil ama illaki bir hatan var ki instagram hesabını kapatmış. Eğer taklit ise hesabın daha açamazsın

darkcrak darkcrak (5170)
4 yıl önce cevaplandı

    Hesap şahsımın hesabı, kendi resimlerim var taklitten kapandı. Form atamıyorum.

    teslakph teslakph (1)
    4 yıl önce cevaplandı

    • O zaman bilmiyorum ne yapacağını fazla anlamıyorum sosyal medya sorunlarından darkcrak 4 yıl önce
    • Form da gönderemiyorum teslakph 4 yıl önce
    • Sorun geçici ola bilir çünkü arada oluyor instagram'da böyle sorunlar @teslakph darkcrak 4 yıl önce
    • Yaklaşık 24 saat oldu ve çoğu kişi aylardır giremiyor muş teslakph 4 yıl önce
    • Sitede anlayan birisi yokmu bu konuda? teslakph 4 yıl önce