Instagram giriş yaparken "hesabınızda bazı sıradışı hareketlilikler gözlendi" hatası

Hesabım ile ilgili şifre ve kullanıcı adımı dogru giriyorum ancak tam giriş yaparken hesabınızda bazı sıra dışı hareketler fark ettik. Hesabını dogrulaman için sana bir güvenlik kodu göndericez yazıyo sms ile dogrula dedikten sonra gönderdigi kodu yazmamızı istiyo fakat instagramın baglantılı oldugu herhsngi bir telefon e posts yada başka uygulamalarla hiçbir baglantısı yok nasıl hesaba erişebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim

huseyin8 huseyin8 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram sizi bazı kurallara uymamanız veya ihlal ettiğiniz için geçiçi süreyle durdurmuş olabilir.Instagramın kendine özgü bazı limitleri vardır ve bu limitler aşılırsa kullanıcısını kötü kullanıcı olarak işaretler.Bu durumda sizden doğrulama isteyerek, kendinizi kanıtlamanızı ister.

    Instagram'ın limitleri hakkında bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

    Instagram hesabınıza ulaşmak istediğiniz bir e-posta, telefon veya herhangi bir iletişim aracı kullanmıyorsanız, bu durumda Instagram'ın hesabınızı açmasını beklemek veya Instagram yardım merkezinden yardım istemekten başka çareniz kalmayacaktır.Buradaki linte tıklayarak durumunuza uygun olarak yardım isteyin.Size dönüş yapılacaktır.

    ismailsarp ismailsarp (6010)