Instagram hesabım çalındı, çalan kişi iki faktörlü doğrulaması koymuş

İnstagram Profilim Çalindi. Daha Sonra Hesabimi kurtardim , ama çalan kişi iki faktorlu kimlik doğrulamasi koymuş.. Sonra Mail Atdim Bende Fotoğraf İstedi , Ama Yardimci Olmadilar

orxannamazof orxannamazof (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Fotoğrafını göndermişsin. Instagram ile iletişime geçmişsin. Şimdi yapman gereken beklemek. Cevap vermeleri uzun sürüyor.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

      Keşke hesabını kurtardıktan hemen sonra numara, e-posta bilgilerini değiştirip hesabı kendi hakimiyetine geçirseydin. Bunlara gerek kalmazdı.

      omercik omercik (9418)