İnstagram hesabım kendi kendine takip ediyor ne yapmalıyım

İzin verilen uygulamalar da hiçbir uygulama yok ama instagram hesabım hala otomatik takip yapıyor ne yapmalıyım ?

natulciens natulciens (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu durumda telefonunuzda Instagram uygulamasını tetikleyen bir durum olabilir.Telefonunuzda Instagram için herhangi bir program kurdunuz mu?

    Bu durumda şunu deneyin.Mobil aygıtınızdaki Instagram uygulamasını tamamen kaldırın.Mobil aygıtınızın internetini (wifi veya mobil ağ) kapatarak net ile bağlantısını kesin.Şimdi Instagram'ı başka bir telefon veya bilgisayarınızda çalıştırın.Takip özelliğinin kendi kendine oluştuğu durumunu tekrar kontrol edin.

    Eğer takip devam ediyorsa Instagram uygulamasına başka bir uygulamanın yönetmesini izin verdiniz demektir.

    Takip kesildi ise telefonunuzda bir uygulama veya zararlı Instagram ı etkiliyor anlamına gelir.

    İkinci durum için telefonunuza avast scanner kurup taratabilir ve uygulamalar bölümünden bilmediğiniz uygulamaları kaldırabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)