Instagram hesabim kosullar geregi kapatildi. Nasıl açtırabilirim?

İnstagram hesabımda sorun "hesabın size ait olduğunu doğrulamamız gerekmektedir"

instagram hesabıma giriş yaptığımda aktif değildir diyor mail hesabıma bir mesaj geldi böyle bir yazı içeriyordu nasıl yapacağım cevaplayacağım hiç bişey anlamadım sorunuma yardımcı olabilirseniz cok memnun olurum

Merhaba,

Size yardımcı olabilmemiz için bu hesabın size ait olduğunu doğrulamamız gerekmektedir. Aksi takdirde, doğru kişiye yardım edip etmediğimizden emin olamayız.

Lütfen bu e-postayı, aşağıdaki kodun el yazısıyla yazılmış bir kopyasını elinizde tutarken çekilmiş bir fotoğrafınızı ekleyerek yanıtlayın:

    2*******7

Gönderdiğiniz fotoğraf:

- Yukarıdaki kodun ve ardından tam adınızın boş bir kağıda yazılmış kopyasını göstermelidir
- Hem kodu hem de yüzünüzü net şekilde göstermelidir
- JPEG dosyası olarak kaydedilip yanıt e-postanıza eklenmelidir

Bu koşulları karşılayan bir fotoğraf elimize geçene dek size yardımcı olamayacağımızı lütfen unutmayın.

Arkadaslar bi kagida adimi soy ismimi ve kullanici adimi yazip selfie cekilip attin dun aksam attim bu sabahta ama ses yok hala dun geceden beri kapali hesap acamiyroum yardim edin

batuhancnr batuhancnr (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Öncelikle geçmiş olsun. Telaşını anlıyorum. Ama senden istenileni yaptıktan sonra beklemekten başka yapacağın bir işlem yok. Instagram'da bu tür doğrulama işlemleri vakit alıyor ve sizin yapabileceğiniz tek şey beklemek.

    Ne kadar beklerim? derseniz bu belli değil. Bir kaç gün de sürebilir bir hafta da. Bu işlem otomatik şekilde yapılmıyor o sebepten beklemeniz gerekiyor.

    hakan hakan (15394)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkur ederim ama kesin acilir dimi yani 1 hafta beklesem bile ya isteneli yaptim foto cekip attim jpg olarak kaydettim attim batuhancnr 7 yıl önce
    • @batuhancnr hesap sana aitse ve illegal bir işlem yapmadıysan kesin açılır. hakan 7 yıl önce

    Hesabın açıldımı açıldıysa kaç gün içerisinde açıldı bilgilendirebilirmisin bizide

    symsn symsn (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Daha önce bir kaç senaryoda açılması 10 günü bulmuştu. hakan 7 yıl önce