Instagram hesabımı nasıl silerim?

Instagram hesabımı silmek istiyorum. Instagram hesabımı tamamen nasıl silebilirim?

Instagram'da Fotoğraflarımı,  yorumlarımı, beğenilerimi ve arkadaşlarımı kısacası her şeyi silmek istiyorum

pelinny pelinny (863)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesabımı nasıl silerim?

    Instagram hesabınızı silmek için o hesaba erişiminizin olması gerekir.

    Instagram Hesabınızı silmek için, internet tarayıcısında Instagram.com'a gitmeniz gerekir:

    1. instagram.com adresine gidip hesabınıza giriş yapın
    2. Sayfanın sağ üst köşesindeki kullanıcı adınıza veya profil resminize tıklayın
    3. Açılır menüden Profili Düzenle'yi seçin
    4. Sağ alt köşedeki Hesabımı silmek istiyorum bağlantısına tıklayın

    Instagram hesabınızı sildiğinizde, fotoğraflarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve arkadaşlıklarınız kalıcı olarak silinir ve bu işlem geri alınamaz. Instagram Hesabınızı yeniden etkinleştiremezsiniz. Ayrıca, aynı kullanıcı adıyla yeni bir hesap açamazsınız.

    pelinny pelinny (863)