Instagram hesabına giriş yapamıyorum

MERHABA BEN INSTAGRAM HESABIMA GIRIS YAPAMIYORUM HESAB KLLANICININ ADI SOY ADI KULLANICI İSMİ SIFRESI DEGISTI NASIL BULURUM

nble2012 nble2012 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ASLINDA KULLANICI ADI GOSTERIYOR AKLIMDA KALAN SIFREYLE GIRIS YAPMAYA CALISIYORUM BENI AYI KULLANICI ADIYLA GMAIL HESABA ATIYOR FAKAT GENE ORADA DA SIFRE BILMIYORUM DAHA DOGRUSU NISANLIM DEGİŞTİRDİ HERSEY

    nble2012 nble2012 (1)
    7 yıl önce cevaplandı

      Merhaba Öncelikle Instagram Hesabına Kayıt Olurken E-Posta Veya Telefon Numaran İle Sıfırlıya Bilirsin

      Instagram.com'a Girip  Giriş Yapmayı Dene Daha Sonra Alt Tarafdaki Şifremi Unuttum Kısmına Tıkla Ve Instagram Kullanıcı Adını Veya E-Posta Adresini Yaz Mail Adresine Şifre Sıfırlama Bağlantısı Alabilirsiniz.

      E-Posta Adresinin Şifresinide Değiştirmeni Öneririm :)

      bycingelss bycingelss (-49)