Instagram hesabınızda sıradışı hareketlilik görüldü sorunu

merhaba ben çok fazla cihazdan hesabıma giriş yaptığım için hesabınızda sıradışı hareketlilik görüldü dedi. ve e postayla hesabımı doğrulamamı istedi bende e postayı kafadan sallamıştım. bende instagrama bir mail attım durumu anlattım. daha sonra bana hesabım hakkında birkaç soru sordu hangi cihazdan açıldı, en son ne zaman eriştiniz, önceki kulanıcı adları gibi. bende bunları cevaplayan bir maille yanıt verdim. daha sonra elinizde vermiş olduğumuz kodla yüzünüzü net görünecek şekilde fotoğraf çekin dedi. çektim attım şimdi cevap geldi. net görülmemişmi ne onun gibi bişey. yeniden istiyo. ben yine atıcam fakat şöyle bir soru takıldı kafama benim hesabımda hiç kendime ait bir fotoğrafım yok hiç paylaşım yapmadım. profil fotoğrafımdada bir kadın figürü var.Sizce net bir fotoğraf attığımda bu sefer hesabınızdaki fotoğrafla ilişkilendirilemedi dermi. yoksa hesabı geri verirmi ?

ecemdenizp ecemdenizp (1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merak etmeyin hiçbir sıkıntı olmaz. Siz yüzünüzün ve kodun net bir şekilde göründüğü halin fotoğrafını çekip e-postayı yanıtlayan.

    omercik omercik (9418)