instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır?

instagram hesabı nasıl kapatılır?

mavibilgisayar mavibilgisayar (562)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram hesap kapatma işlemi nasıl yapılır?

    Öncelikle belirtmeliyim Instagram hesap kapatma yaparsanız hesabınıza dair her şey silinir. Profiliniz, fotoğraflarınız, videolarınız, yorumlarınız, beğenileriniz ve takipçileriniz kalıcı olarak silinir. Bunları geri alamazsınız. Instagram hesabımı kapatayım sonra geri alırım diyemezsiniz.

    Instagram hesabınızı tamamen kapatmak yerine geçici olarak kapatmak, hesabınızı dondurmak isterseniz: instagram hesap dondurma işlemi nasıl yapılır? linkinden faydalanabilirsiniz.

    Instagram hesabınızı sildiniz diyelim.  Tekrardan aynı instagram adını da alamayacağınızı unutmayın.

    Instagram hesap kapatma ile Instagram hesap dondurma farklı şeylerdir. Bunu unutmayın. Buna göre işlem yapın. Sonra geri dönmek imkansız olacaktır.

    Instagram hesabınızı kalıcı olmarak kapatmak, silmek için:

    1. Önce Instagram hesabınıza giriş yapın.
    2. Instagram hesabını kapat  sayfasına gidin.
    3. Hesabını neden siliyorsun? sorusunun yanındaki açılır menüden bir seçim yapın.
    4.  Instagram şifreniz tekrardan istenecektir. Şifrenizi tekrar girin. Hesabınızı kalıcı olarak silme seçeneği, sadece menüden bir sebep seçtiğinizde görünür.
    5. Hesabımı kalıcı olarak sil'e tıklayın veya dokunun.

    Bu işlemden sonra Instagram hesabınız kalıcı olarak kapatılır yani silinir. Artık eski Instagrsam hesabınıza giriş yapamazsınız.

    mavibilgisayar mavibilgisayar (562)