Instagram hikayeler görünmüyor, silip tekrar yüklemek işe yaramadı ?

Yuvarlak bekleme işareti çıkıyor ama açılmıyor ekran karanlık

kullanici554402 kullanici554402 (1)
7 yıl önce sordu

Toplam 2 Cevap

Instagram sürümünüz yüklenilen son sürümse bu tarz bir sorun yaşamamız gerekir.Eğer Instagram yüklemenizin ardından kimse bir hikaye paylaşmadı ise hikaye görememiş olabilirsiniz.

Yaşadığınız sorun farklı bir sorun.Eğer Instagramda sorun olduğunu düşünüyorsanız, uygulamanın da hiç açılmaması gerekiyor.

(Android ise) Son olarak ta şu yolu izlemeyi deneyebilirsiniz.Ayarlar üzerinden Uygulamalar bölümüne gelin ve Instagram uygulamasını bulun.Instagram uygulamasına tkladığınızda çıkan Önbellek temizleme ve verileri temizle butonlarına tıklayın.Bu Instagram uygulamasının sıfırlanmansını sağlayacaktır.

ismailsarp ismailsarp (6010)
7 yıl önce cevaplandı

    Bu konuda sadece siz sorun yalamıyorsunuz. Sorun sunucu taraflı görünüyor: instagram hikayeler siyah ekran sorunu daha fazla bilgi alabilirsiniz.

    hakan hakan (15424)