İnstagram ile ilgili acil bakabilir misiniz??

Merhabalar öncelik ile hayrlı sabahlar.

Arkadaşlar instagram hesabımın şifresini kız arkadaşıma vermiş bulunmaktayım. Ama eski sevgilim arama motoruna c yazdığım zaman direk en üstte Cansu diye çıkıyor. Ben biraz başka Cansu profillerine tıklayarak aşşağılara indirdim ama, hala oralarda biryerlerde. Bir türlü gitmiyor. Engelledim sanırım ama hala arama motorunda. Sorduğum arama geçmişi değil. Birini ararken girdiğimiz yer. Kız arkadaşım benim hesabıma o kendi telefonundan girdiği zaman c ye bassa ya da cansuyu aramaya çalışsa bulabilir mi? Başka bir sitede bir bayan, sende telefon numarası var siye çıkıyor dedi. Onda çıkmaz dedi. Doğruluk payı nedir? Vardı doğru, ama sildim hala orasa görüyorum. Nasıö kurtulabilirim rica ediyorum bi yardımcı olum arkadaşlar

ulubey ulubey (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Daha önce aradığınız ve tıkladığınız kişiler arama bölümünde direkt olarak görünürler.Bunu arama geçmişini sil diyerek temizleyebilirsiniz.Ancak şöyle bir durum daha var.Sizin takip ettikleriniz içinde "Cansu" varsa siz c yazdığınızda ilk olarak "Cansu" çıkacaktır.Takip listenizdeki kişiler öncelikli olmak üzere arama bölümünde çıkarlar.

    ismailsarp ismailsarp (6010)