İnstagram keşfet bozulma sorunu

Öncelikle merhabalar. İnstagram da aktif bir sayfam var ve 1 yıldan uzun bir süredir sürekli aktif kullanıyorum. Ama son 2-3 ayda sürekli olarak kefşetim kendiliğinden sıfırlanıyor. Örneğin ben yeşilçam, ve ya manzara, kadın fotoğrafları ve videoları beğenmeme rağmen hiç bakmamama rağmen sürekli sıfırlanarak beğendiğim izlediğim şeylerin dışında bunlar ve diğer ilgisiz şeyler çıkıyor karşıma keşfette. Ve etkileşimim eskisinin fazlasıyla altına düştüğünü farkediyorum. Cinsellik ve diğer saçma şeyler hiç bir zaman paylaşmadım şimdiye kadar ve birilerinide taciz etmedim. Paylaştığım içeriklerde telif sorunuda olamaz çünkü ayıklayarak ve kendim üreterek paylaşıyorum her şeyi. Bunun bir çözümü varsa söylerseniz sevinirim. İyi günler.

nizi666 nizi666 (179)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    Bu sorunla daha önce karşılaşan arkadaşlar da olmuştu. Bu sorudaki cevaplar size yardımcı olabilir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)