instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

instagram'a giriş yapamıyorum.

instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    instagram kullanıcı adımı unuttum. instagram kullanıcı adımı nasıl öğrenirim?

    Telefonunuzda instagram uygulaması yüklü ve web'den instagram'a giriş yapmak istiyorsanız instagram kullanıcı adı ve şifresine ihtiyacınız var. Telefonda instagram kullanıcı adınızı görmek için

    1. Telefonda instagram uygulamasında en sağdaki Profil simgesine dokunun.
    2. Profilini Düzenle seçeneğine dokunun
    3. Ad bölümünün aldında yazan uzmanimnet gibi ifade sizin kullanıcı adınızdır.
    4. Instagram kullanıcı adı ile artık web'den de instagrama girebilirsiniz.

    Instagram parolanızı hatırlamıyorsanız Instagram Parola hatırlatma bölümüne girin, e-mail adresinizi yazın ve parolanızı e-mail adresinize gönderin.

    instagram'a giriş yapamıyorsanız, instagram giriş yaparken;
    "Hesap Bulunamadı" mesajı alıyorsanız veya gösterilen hesap size ait değilse, hesabınızı aşağıdaki yöntemlerden biriyle bulmayı deneyin:

    • E-posta adresinize göre arayın.

    • Daha önce arkadaşlarınızla veya Twitter ya da Facebook gibi başka bir sosyal ağda paylaştığınız bir fotoğrafın internet adresini (URL'sini) bulun. Kullanıcı adları, fotoğraf sayfasının sol üst köşesinde gösterilir.

    instagram kullanıcı adınızı hatırlamak için yukarıdaki yöntemleri deneyebilirsiniz.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      kardel benım ıd ı kabul etmıyo hesap aktıf yanlış falanda yazmadım nasıl geri alabilirim hesabı

      arifs arifs (1)
      8 yıl önce cevaplandı

        Selamın aleyküm bi sorum olucak instagram hesabim acik vaziyette kullanıcı adını unuttuğum için giriş yapamıyorum normelde face üzerinden giriş yapıyordum lakin önceden bi hesap açmıştımmm o hesabı acıyor esas hesabı acmiyor lütfen yardim

        yrdmisa34 yrdmisa34 (1)