Instagram mail adresini unuttum, şifremi nasıl değiştiririm?

byfikir adlı İnstagram şifremi hatırlamıyorum şifre sıfırlaması istediğimde b******@e******.com adresi veriyor bu maili hatırlamıyorum hatta e ile başlayan mail hadi hatırlamıyorum eposta e-posta e-mail adreslerini denedim olmuyor hesaptaki fotoraf bana ait ama mail adresini bilmediğim için açamıyorum bu hangi mail adresi olabilir yardımlarınız için teşşekkür ederim

mustafa özen

alpozen alpozen (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram giriş sayfasında Giriş yapmayla ilgili yardım al yazısına tıkla. Şifreni yenile başlığı altında üç seçenek olacak. E-posta, sms ve facebook ile şifreni yenileyebilirsin. E-postanı hatırlamıyorsan hesabınla ilişkin telefon numaranı veya facebook adresini kullanarak şifreni değiştirebilirsin. Instagram şifremi unuttum linkinden de faydalanabilirsin.

    damlakoc damlakoc (1391)