Instagram profil fotoğrafı indirme nasıl yapılır?

Instagram'da profil fotoğrafı nasıl indirilir?

Instagram profil fotoğrafı indirme

Instagram profil fotoğrafını nasıl indirebilirim?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Instagram'da normal şartlarda herhangi birinin profil fotoğrafını büyütmek veya indirmek mümkün değil. Bu yüzden çoğu Instagram kullanıcısı Instagram profil fotoğrafı nasıl indirilir? Instagram'da profil fotoğrafını nasıl indirebilirim? Gibi soruların cevabı için bir rehber arayışı durumunda. Bizde bu yazımızda Instagram profil fotoğrafı nasıl indirilir? Sorusunu detaylıca yanıtlayacağız.

    Instagram profil fotoğrafı indirme nasıl yapılır?

    Instagram profil fotoğrafı indirme işlemi için 3. parti bir yazılım kullanmamız gerekiyor. Bu rehberimizde profil fotoğrafı büyütme ve indirme işlemleri yapabildiğimiz InstaPP uygulamasından faydalanacağız.

    • İlk olarak bu bağlantıdaki InstaPP uygulamasını indirin ve kurun.
    • InstaPP uygulaması yüklendikten sonra çalıştırın.
    • Uygulama açıldıktan sonra üst bölüme Instagram profil fotoğrafını indirmek istediğiniz kişinin adını yazın ve Go butonuna tıklayın.
    • Son olarak profil fotoğrafı açıldıktan sonra indirmek “Download this picture” a tıklayın.

    Tüm bu adımların sonucunda Instagram profil fotoğrafını indirme işlemi başarıyla tamamlanacaktır.

    brsozl brsozl (1961)