İnstagram profilimden e-posta adresimi değiştiremiyorum, Ne yapmalıyım?

İnstagram hesabıma facebook aracılığı ile giriş yapabiliyorum,şifre değişikliği de

Ancak profilimde example.com uzantılı bir mail oluştu.

Epostamı değiştiremiyorum,Sürekli sunucu hatası alıyorum.

Nasıl bir yol izlemeliyim?

Yardımcı olabilir misiniz?

nnaloglu nnaloglu (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Sunucu hatası alıyorsanız, başka bir bilgisayardan değiştirmeyi denediniz mi?

    Email adresini değiştirmek istediğinizde mi hata alıyorsunuz?

    Aldığınız hata tam olarak nedir?

    Düzenleme:

    Kullanıcı press@instagram.com adresine, instagrama kayıtlı olmayan farklı bir mail adresinden, defalarca mail atararak çözüme kavuşmuştur.

    murat murat (12492)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Facebook bağlantılı giriş yapabiliyorum,normal giriş de yapabiliyorum. Önceki hafta yopmail.com uzantılı bir hesap ele geçirmişti.bu adres bilirsiniz haftalık günlük alınan mailler yopmail sitesinine giriş yaptım,bu hesapla siz mi şifre değişikliği talebinde bulundunuz sorusuna hayır tıkladım. Sonra profilimde phototurk_n@examle.com örnek mail oluştu.phototurk_n benim instagram kullanıcı adım onun dışında sayfa akışını görebiliyorum yorum alabiliyorum.Ancak ben beğeni yorum eposto değişikliği yaptığımda hesap doğrulama penceresi açılıyor ardından güvenliğiniz için şifre Hesap bana ait gözükmediğ için sonrası 500 server hatası,Başka bilg giriş yaptım sonuçsuz nnaloglu 8 yıl önce

    Sanırım siz Web üzerinden instagrama giriş yapıyorsunuz.

    Akıllı telefon üzerindeki Instagram uygulaması ile giriş yapmayı denediniz mi?

    Instagram uygulaması üzerinden Instagrama giriş yaparsanız aşağıdaki yolu izleyin.

    Eğer instagrama Facebook ile giriş yapıyorsanız

    Edit Profile altından e-mail adresinizi değiştirebilirsiniz.

    Facebook ile girişte e-mail adresinin bir fonksiyonu kalmıyor ve Edit Profile altından basitçe girebiliyorsunuz.

    Fakat instagram bazı hataları içeriyor. Örneğin bana ait bir e-posta adresi başkası tarafından kullanılıyor.

    Fakat bu email adresine erişim hakkım var. Parola hatırlatma yap dediğim zamansa Üzgünüz, bu kullanıcı aktif değil. mesajı çıkıyor.

    Sizin durumunuzda buna benzer bir durum olabilir.

    Instagram Yardım Merkezine yazabilirsiniz: https://help.instagram.com/contact/364531043625021

    hakan hakan (15394)
    8 yıl önce cevaplandı

    • Çok teşekkür ederim ,eposta değişikliği yapamıyorum,sorun şöyel oldu,yopmail.com uzantılı bir sahte mail tarafından hesabım ele geçirildi,ben bu adresi iptal ettim,sonrasın da yopmail hesabı kalktı,phototurk_n@example.com oldusürekli yardım merkezine mail atıyorum.Onlar da kırpılmamış foto ve son giriş tarihi istiyor.100 kez göndermişimdir.Acaba benim mi bir şey yapmam gerekiyor? nnaloglu 8 yıl önce
    • Instagramı mobilden mi kullanıyorsunuz? hakan 8 yıl önce

    Evet ,bazen bilgisayardan giriş yapıyorum.Ama genel anlamda mobil

    nnaloglu nnaloglu (1)