Instagram şifremi unuttum, eski numarama kod gidiyor. Nasıl kurtarabilirim?

İnstagram şifremi unuttum giriş yapamıyorum e postayla bağlı değilim telefon numarasıyla kayıt olmuştum. Bu sabah instagram beni atmış hesaptan şifremi unuttum diyorum eski telefonum kayıtlı olduğu için ona kod gönderiyor hiç bir şekilde giriş sağlayamıyorum.

svmazm svmazm (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Uzmanım.net'in YouTube kanalında şifresi unutulan instagram hesabını kurtarma ile ilgili çok güzel bir rehber videosu hazırladık. Umarım yardımcı olur: Instagram şifremi unuttum nasıl değiştiririm? TELEFONDAN

    omercik omercik (9418)