instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

Instagram şifremi unuttum, instagram şifremi nasıl öğrenirim?

Instagrama giriş yapamıyorum. Ne yapabilirim?

Instagram şifremi unuttum, nasıl giriş yapabilirim?

Instagram şifremi nasıl yenilerim?

sedapekmez sedapekmez (624)
10 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    20 Kasım 2018 güncelleme:

    Bu çözüm yenilenmiştir. Instagram parolanızı sıfırlayabileceğiniz çok daha kolay çözüme buradan ulaşabilirsiniz: Instagram şifremi unuttum. Ne yapabilirim?

    Instagram şifremi unuttum. instagram şifremi nasıl öğrenirim?

    Instagram şifrenizi hatırlayamıyorsanız, giriş ekranında Giriş yapmayla ilgili yardım al bağlantısına dokunun.

    Veya instagram parola hatırlatma linkinden yeni parolanızı belirleyin.

    Daha sonra, e-posta, sms veya Facebook aracılığıyla şifrenizi yenileme seçeneğiniz olacaktır.

    Instagram şifre yenileme e-postası gönderme

    • Kullanıcı Adı veya E-posta'ya dokunun ve kullanıcı adınızı veya hesabınızı oluşturmak için kullandığınız e-posta adresini girerek hesabınız için arama yapın.
    • E-posta ile Yenile'ye dokunun.

    • Instagram'ın gönderdiği şifre yenileme e-postasındaki bağlantıya tıklayarak yeni bir şifre oluşturun.

    Instagram şifresini SMS ile yenileme

    • SMS ile seçeneğine dokunun.
    • Açılan ekranda erişiminiz olan bir telefon numarası girin .
    • Telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilen linke tıklayarak instagram şifrenizi yenileyin.

    Instagram şifresini Facebook doğrulamasıyla yenileme

    Not: Sadece Instagram hesabınızı daha önce Facebook'a bağladıysanız kullanılabilir

    • Facebook ile'ye dokunun.

    • Henüz Facebook'a giriş yapmadıysanız, giriş yapmanız istenecektir.

    • Instagram, Facebook hesabınıza en son bağladığınız hesabı gösterecektir ve yeni bir şifre oluşturma seçeneğini sunacaktır.

    Instagram şifrenizi unuttuysanız ve hesabınıza erişiminiz yoksa, bu 3 yoldan birini uygulayarak unuttuğunuz instagram şifrenizi yenileyebilirsiniz.

    sedapekmez sedapekmez (624)
    10 yıl önce cevaplandı

      Instagram hesabımın şifresini unuttum ve yeni şifre alamıyorum. hesabıma telefonumu ve e postamı kaydetmemiştim. başka yollardan hesabımı  nasıl geri alabilirim??

      merveyalvacli merveyalvacli (1)
      6 yıl önce cevaplandı

      • e-postanızı veya telefon numaranızı nasıl kaydetmediniz? bunlardan birisini illa kaydetmişsinizdir, yoksa hesap açamazsınız. omercik 6 yıl önce

      Sifremi unuttum.epostami hatirlamiyorum

      loca loca (1)
      5 yıl önce cevaplandı

      • E-postanı hatırlamıyorsan, telefon numarası da kayıtlı değilse yapacak bir şey yok. Şifreni değiştirmen mümkün değil. omercik 5 yıl önce