Instagram video nasıl indirilir?

Instagramda videolar nasıl indirilir?

Instagramdaki videoları bilgisayarıma nasıl indiririm?

Instagramdaki videoları telefonuma nasıl indiririm?

damlakoc damlakoc (1391)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagram son dönemin en popüler sosyal medya uygulamalarından biri. Oldukça başarılı bir iş çıkaran instagram uygulaması, gençler arasında sevilmekle kalmayıp, tüm kitlelere, tüm zevklere hitap ediyor. Bu nedenle sevilen bir uygulama olarak kalıcağını düşünüyoruz.

    İnstagram üzerinde gördüğünüz fotoğrafları ve videoları, daha sonra izlemek için veya başka birine göstermek için kaydetmek isteyebilirsiniz.

    Instagram böyle bir şeye olanak sunmasa da bu işi yapan başka program, tarayıcı veya uygulamalardan faydalanabiliriz. Öncelikle instagram hesabında gördüğünüz bir fotoğrafı indirmek epey kolay.

    Instagram fotoğraf indirme linkinden Instagramda gördüğünüz fotoğrafları nasıl indirebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

    Instagramda gördüğünüz videoları kaydetme işlemini ise aşağıdaki yazıda anlatacağım. Instagram videolarını bilgisayarınıza veya telefonunuza kaydedebilirsiniz.

    Instagramdaki videoları bilgisayarıma nasıl indiririm?

    Instagram videolarını bilgisayara kaydetmek için çeşitli internet sitelerinden faydalanabilirsiniz.

    1. İnstagram video indir linkine tıklayın.

    2. Açılan internet sitesinde ortada bulunan kısma, indirmek istediğiniz instagram videosunun linkini yapıştırın.

    3. Aşağısında bulunan ayarlama kısmında video formatını ve kalitesini ayarlayın.

    4. İndir butonuna basın. Video bulunacaktır.

    5. Açılan sayfada İndir yazan butona basın.

    Bu işlemlerden sonra İnstagram videosu bilgisayarınıza inecektir.

    Instagramdaki videoları telefonuma nasıl indiririm?

    Android için:

    1. Google Play Store üzerinden InstaSave pro versiyonunu indirin.

    2. Ardından bu uygulamaya instagram hesabınızla giriş yapınız.

    3. Bu işlemin ardından videoları seçerek yukarıdaki Disket ikonuna tıklayarak kaydedebilirsiniz.

    iOS için:

    iBolt Downloader & Manager uygulamasını indirin. Uygulama yalnızca instagram değil, diğer bir çok internet sitesinden video indirmeye ve arşiv yapmaya imkan sunar.

    damlakoc damlakoc (1391)