Instagram video sesi kapanmıyor

İnstagramda bir videoyu izlemesem bile 2 tane yan yana olan fotoğrafa tıkladıgımda tıkladıgım fotografın 6-7 gönderi üstündeki video sesi çalıyor. Uygulamayı  silip yükledim 5 dk düzelince tekrar oluyor ve sadece o profildeki 2 fotoğraftan ses geliyor.İnstagramımda sorun mu vardır? İlk kez başıma geliyor

demetcr demetcr (21)
5 yıl önce sordu

  • yanlışlıkla olmuş sorun mu oluyor bilmiyordum. silerim demetcr 5 yıl önce

Toplam 1 Cevap

yardım edecek yok mu :(

demetcr demetcr (21)