İnstagramda kimseyi takip edemiyorum

Merhaba ben bugün dusunmeden buyuk bi aptallik yaptim. Su para vermeden instagram takipci artirma sitelerine hesabima erisim izni verdim. Takipci sayim filanda artmadi aksine bi baktim benim yerime birilerini takip ediyor. Arastirdim erisimi durdurdum sanirim. Ama simdi de insanlari takip edemedigimi farkettim. Acaba bu takipci artirma siteleri yuzunden olabilir mi? Yada ben bugun yarim saat icinde yuze yakin kisiyi takip etmekten vazgectim bi nevi hesabimi temizledim denilebilir acaba ondan mi oldu? Ne yapmaliyim?

betulb betulb (2)
9 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Instagram tarafından engellenmişsiniz. Bu engellenme geçici sürelidir. Siz Instagram Takipçi arttırma sitesi yüzünden bu sorunu yaşıyorsunuz.

    Parolanızı değiştirmeyi unutmayın. Şimdi yapmanız gereken Instagramın blogu kaldırmasını beklemek.

    Instagramın içinde çeşitli engellemeler mevcut. Bunlar takılmış olabilirsiniz. Bunları açmak için yapabileceğiniz bir işlem yok. Sadece bekleyeceksiniz.

    15 saatlik bekleme süresi en az bekleme süresidir. Bu süre artabilir, azalabilir.

    Genel olarak instagramda birini takip etmekde sorun yaşıyorsanız sebebi şunlar olabilir:

    Instagramda takip limiti vardır. 7500 kullanıcıdan fazlasını takip edemezsiniz.

    Instagram kullanıcıların 7500'den fazla kişiyi takip etmelerine izin vermez.

    Ayrıca instagramda 30 dakikada en fazla 50 kişiyi takip edebilirsiniz. Bu da instagramın başka bir limitidir.

    Instagram'da kimseyi takip edemiyorsanız bunun sebepleri şunlar olabilir:

    • Instagramda geçici bir sorun olabilir. Bazen beklemeniz gerekebiliyor. Bazı sitelerde yazan yorumlara göre 15 saat sonra tekrardan takip etme işlemini normale dönen kullanıcılar var.
    • Instagram hesabınız engellenmiş olabilir. Eğer anormal derecede aktivite varsa hesabınız bloklannmış olabilir.
    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

      Parolamı değiştirdim. Takip etme konusunda yaşadığım sorunda çözüldü. Yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

      betulb betulb (2)
      9 yıl önce cevaplandı

        banada öyle bişey oldu ama takipçi hilesi falan yapmadım öbür hesabımdaki kişileri hızlıca takip ettim ondanmı ki ?

        bpandbts bpandbts (1)