instagramdaki etkileşim kurduğun hesaplara göre ne demek?

instagramdaki keşfet bölümünde çıkan  etkileşim kurduğun hesaplara göre ne demek öğrenmek istiyorum

halilibrahimkaplan halilibrahimkaplan (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İnstagramda etkileşim kurduğun hesaplara görenin anlamı şu:

    Senin instagramdan takip ettiklerin ya da keşfet bölümünden profiline baktığın kişilere benzer profiller. Instagram senin daha önceden ziyaret ettiğin profilleri inceliyor ve keşfet bölümünde sana bunların benzerlerini gösteriyor.

    Aynı zamanda aranan, ziyaret edilen  hashtag'lara sahip benzer profiller listeleniyor. Eğer sen #manzara diye bir hastag ziyaret ettiysen, bu hastag'ı kullanan profiller de listeleniyor.

    Diğer bir ihtimail takip ettiğin kişilerin takip ettikleri. Eğer senin takip  ettiğin kişiler arasında mankenler, sanatçıları takip edenler varsa sana öneriliyor. Yani arkadaşın bunlardan hoşlandığına göre sen de hoşlanırsın gibi düşünüyor instagram.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

    • kardeşim eminmisin benim keşfet bölümümde mankenler vs çıkıyo ve bu yuzden kız arkadaşımla aram açıldı.Ama ben cidden bu tıp hesaplara ne giriyorum nede bakıyorum keşfetten..neden böyle birşey olabilir.. halilibrahimkaplan 7 yıl önce
    • ayrıca benım takıpçilerim arasında kadın yok nerdeyse olanlarda kuzen muzen vs...onlarda açık saçık giyinen tipler değil... halilibrahimkaplan 7 yıl önce
    • @halilibrahimkaplan diğer iki ihtimali de yazdım. murat 7 yıl önce
    • teşekkür ederim kardeşim umarım ikna edebilirim bu açıklamalardan sonra halilibrahimkaplan 7 yıl önce