Installer user interface mode not supported

Oyun yüklemeye çalışırken şu şekilde bir hata alıyorum:

Installer user interface mode not supported

Installer UI Mode Error
The installer cannot run in this UI mode. To specify the interface mode, user the -i command-line option, followed by the UI mode identifier. The valid UI modes identifiers are GUI, Console, and Silent.

Windows 8 işletim sistemi kulllanıyorum  Installer user interface mode not supported hatasının çözümü nedir?

cemkara cemkara (4215)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows 8 işletim sisteminde bir program, bir oyun kurarken,Installer user interface mode not supported hatası alıyorsanız bunun sebebi kurmak istediğiniz oyun veya proğramın kurulum uygulamasının arayüzünün Windows 8 ile uyumlu olmamasıdır. Bu sorunu çözmek için

    Installer user interface mode not supported hatası çözümü için şu işlemleri yapın

    1. Çalıştırmak istediğiniz uygulamayı sağ tuşla tıklayın ve açılan menüden özellikler'i seçin
       Bu uygulama setup.exe, install.exe gibi bir kurulum dosyası olabilir.
    2. Açılan uygulama özelliklerinde Uyumluluk sekmesini tıklayın.
    3. Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu Windows 7  olarak ayarlayın.Bu programın çalıştırılacağı uyumluluk modu
    4. Uygula ve ardından da Tamam tıklayın.
    5. Şimdi uygulamayı tekrardan kurmayı, çalıştırmayı deneyin.

    Windows 8, Windows 8.1 işletim sistemlerinde Installer user interface mode not supported hatasını uygulamayı uyumluluk modunda çalıştırarak çözebilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)