InstallShield Installation Information klasörü

Arkadaşlar sürekli sitelerde reklamlar çıkıyor. Resmi sitelerde bile her yerde sürekli kendi kendine bir şeyler indiriyor ve bu klasör hafif saydam gözüküyor. Silemiyorum sürekli sorun yaratıyor bana. Bide Assasins Creed oyununu yüklemiştim galiba kayıt defterine bir şeyler kaydetti advenced programıyla taradığımda iki kere virüs çıktı biri trojandı çözümünü bilen varsa yardım edebilir mi?

splondid splondid (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Trojan ve virüs için tek bir önerim olacak ama ilk önce bir şey demeliyim ben 2015 10 temmuz muydu neydi virüslerden trojanlardan bıktım çok virüs çıkıyordu bilgisayar çökmek üzere idi bende virüs nasıl silinir diye araştırdım adw cleaner önerdiler hiçbir şey yaramadı esed dediler indirdim baktım tarattım taratmam 1 gün sürdü sabah olmuştu bilgisayarı açtığımda hala bilgisayarda tarama yapıyor bir sürü reklam hala devam ediyordu kesin olmuyacak dedim ve tarama oldu bitti esed bana sorduki nasıl silmek istersiniz dedi bende sildim ve restart attı bilgisayar veee bir baktım reklam yoktu çok mutlu oldum artık bilgisayarım performans gösteriyordu

    arday arday (-3)