Intagrama giriş yaparken 13 yaş uyarısı alıyorum, nasıl giriş yapabilirim?

Hesabımı geçici olarak dondurmuştum 3-4 ay oldu. Şu anda açmak istediğimde 13 yaş uyarısı veriyor fakat yaşım 23. Intagramda arama yaptığımda hesabımı bulamıyorum ancak arkadaşalarım Instagram kullanıcısı olarak hesabımı görebiliyor.

leylabi05 leylabi05 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    İnstagram ile iletişime geçmen gerekiyor bu konu hakkında.

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      Benimde istegramim oyle diyo ne yapacagimi bilmiyorum banada yardimci olurmusun

      kullanici300360 kullanici300360 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • İnstagram ile iletişime geçmekten başka çare yok. darkcrak 3 yıl önce