intel(R) Core(TM) İ5-3210M CPU @ 2.50GHz bellek:4.00 GB BİT:64 Bende hata veriyor, uyumlu değil mi acaba?

Videonuzda belirttiğiniz gibi bütün adımları aynı uyguladım fakat, media creation tool programını indirdikten sonra ekrana windis yazısı geliyor, daha sonra ise hata deyip çıkıyor.

maya96 maya96 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    USB'ye tekrar yazdır, farklı flash bellek varsa onda da dene. İnternetten .iso olarak bulabilirsin onu rufus ile USB'ye yazdır.

    hydra hydra (3812)
    4 yıl önce cevaplandı

      Windows 10 kurulum aşamasında uyumsuz donanımları gösteriyor.

      * Windows 10 yükseltme işlemine başlamadan önce mutlaka Antivirüs yazılımı varsa devreden çıkartılmalı.  Hatta  temiz önyükleme ile bilgisayarı açmalısın: https://uzmanim.net/soru/windows-7-temiz-onyukleme-nasil-yapilir/16911

      * Bilgisayara bağlı USB, yazıcı filan varsa tüm harici donanımları çıkarmanı öneririm.

      * Yükseltme işlemini yeniden başlat. Belki indirilen dosyalarda sorun olabilir.

      Tüm bunlara rağmen sorun devam ediyorsa Windows 10 yüklemesi başarısız oldu hatası alıyorsan RAM gibi donanımlarda veya diskinde sorun olabilir.

      alattin alattin (17014)