Intel Security True key nasıl kaldırılır?

Intel Security True Key'i denetim masasından kaldırmayı denedim ama olmadı nasıl kaldırabilirim?

Intel Security True key nasıl kaldırılır

kubralgz kubralgz (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Programı yükledim denemek istedim, fakat kaldırırken hata aldım. Diğer kullanıcılar da muhtemelen bu hata ile karşılaşıyorlar: Çözüm: Intel Security True Key kaldırma linkinde True Key nasıl kaldırılır  anlattım.

    murat murat (12492)
    7 yıl önce cevaplandı

      IObit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır? (tıkla)

      "Zorla kaldır" seçeneği ile kaldıracaksın.

      temmuz temmuz (12505)
      7 yıl önce cevaplandı

        admsın adam sayende sildim nalet şeyi tşkler

        kral2727 kral2727 (1)