İNTEL SÜRÜCÜSÜ BULAMIYORUM

YA ALLAH'INI SEVEN YARDIM ETSİN GeForce Experience KURMAK İSTİYORUM AMA KURULUMDA GEREKLİ DOSYALAR EKSİK ÖNCE İNTEL SÜRÜCÜSÜ KURMALISINIZ DİYOR AMA BULAMADIM

İŞLEMCİM: Intel(R) Core(TM) i3-3120M CPU @ 2.50GHz (4 CPUs), ~2.5GHz

İKİ EKRAN KARTI VAR BİRİ:Intel(R) HD Graphics 4000Intel(R) DİGERİDE:NVDİA GEFORCE 710M ŞİMDİ BENDEN İNTEL SÜRÜCÜSÜ İSTİYOR ANLAMADIM BANA GÖRE SÜRÜCÜ BULAN LİNK ATARMI

maskot maskot (1)
8 yıl önce sordu

  • İşletim sistemini (Hangi Windows olduğunu) ve Sistem türünüde (32 bit veya x86, 64 bit veya x64 gibi) belirtmeliydin. temmuz 8 yıl önce
  • Windows 8.1 Single Language 64-bit (6.3, Build 9600) (9600.winblue_r9.150322-1500) dixdiagda yazan bu maskot 8 yıl önce
  • Doğrudan link verdim. Verdiğim linki yeniden tıkla. temmuz 8 yıl önce
  • bu win8 ama benimki 8.1 bişey farkedermi maskot 8 yıl önce
  • Farketmez. temmuz 8 yıl önce
  • ya temmuz bey sizide rahatsız ediyorum ama setup basınca diyorki bu bilgisiyar sürücünün yüklemek üzere oldugunuz sürümlerinden daha yeni sürümler içeriyor aşağıdaki sürücülerin üzerine daha eski sürümlerin yazılmasını istediğinizden emin misiniz yazıyor maskot 8 yıl önce
  • Sana ilk açtığın konuda PC ile gelen driver CD'leri olmalı ve önce onları kurmalısın demiştim. Neyse.. Denetim masası>Aygıt Yöneticisi arabiriminde Görüntü bağdaştırıcıları sekmesi genişletilmiş halde bir resim al ve konuya ekle, bakalım. Veya önce Sistem Geri Yüklemede el ile önce bir geri alma noktası oluştur ve sonra sitedeki ikaza tamam diyerek sürücüyü kur. Bu halde bir problem olsa bile Sistem Geri Yükleme vasıtasıyla geri almak mümkün olacaktır. temmuz 8 yıl önce
  • Önemli ve özel bir not eklemeliyim, bu saatten sonra benden garanti destek için çok güvenmemelisin. Zira bir acil seyahat hazılığı içindeyim ve uzunca bir vakit müsait olamayabilirim. Kolay gelsin. temmuz 8 yıl önce