İntel true key nasıl kaldırılır.

bu soruya baktım http://uzmanim.net/soru/intel-security-true-key-kaldirma/72293

yine aynı sorunla karşılaştım...

sorunum uninstall deyince bir sorun oluştu diyor.

ataberk11 ataberk11 (67)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    ahmetsamil ahmetsamil (268)
    7 yıl önce cevaplandı

    • bu güvenl mi ataberk11 7 yıl önce
    • Tabi ki güvenli.Bu site tarafından cevaplandırılmıştır. ahmetsamil 7 yıl önce

    Intel Security True Key kaldırma

    1. Bilgisayarımcan C sürücüsüne gidin.
    2. Program Files altında Intel Securityklasörünü bulun. Eğer 64 bit sistem kullanıyorsanız uygulama C:\Program Files (x86) klasöründe olabilir.
    3. Daha sonra True Key klasörüne gidin.
    4. Bu klasörde bulunan Uninstall.exedosyasını sağ tuşla tıklayın ve yönetici olarak çalıştırı seçin.
    5. Açılan pencereden Remove butonuna tıklayın.

    Bu işlemden sonra Intel Security True Key uygulaması başarı ile kaldırılacaktır.

    alp077 alp077 (1)