internet explorer hatalari

Bilgisayarimi DrCureltWeb / MalwareBytes gibi programlarla da tarattım. Halihazırda Nod32 kullanıyorum ve güncel tutuyorum. Hiçbirinde bir şey çıkmadı... Internet explorer'ı resetledim fakat ilginç bir şekilde Google'da görsellere bakmak istediğimde "çalışmayı durdurdu" hatası alıyorum...

ongun ongun (90)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Internet Explorer Çalışmayı durdurdu hatasına karşılık yapılabilecekler:

    1. Internet Explorer'ın güncel bir sürümünü mü kullanıyorsunuz? Kontrol edin. Varsa işletim sisteminize dair güncellemeleri yükleyin.
    2. Ekran kartı sürücünüzün son sürümünü yükleyin.
    3. Kullandığınız virüs programı Internet Explorer'a eklenti yüklediyse veya başka bir yazılım (örneğin bir indirme yöneticisi) eklenti yüklediyse kaldırın.
    4. Donanım ivmesini kapatın

    Donanım ivmesini kapatma

    Donanım ivmesi, video akışı veya çevrimiçi oyun gibi grafik ağırlıklı görevleri hızlandırmak için bilgisayarınızın GPU'sunu kullanır. Bunun kapatılması görünüm sorunlarının giderilmesine yardımcı olabilir.

    1. Masaüstünü açın ve görev çubuğunda Internet Explorer simgesine dokunun veya tıklatın.
    2. Araçlar düğmesine Инструменты ve İnternet seçenekleri'ne dokunun veya tıklayın.
    3. Gelişmiş sekmesinde GPU ile görüntüleme yerine yazılım ile görüntüleme kullan'ı seçin.
    4. Tamam'a dokunun veya tıklayın ve değişikliklerin uygulanması için Internet Explorer'ı yeniden başlatın.

    Gereksiz servisleri kapatın

    1. Windows ve R tuşlarına basın.
    2. Çalıştıra Msconfig yazın enter tuşuna basın.
    3. Hizmetler sekmesini tıklayın.
    4. Tüm microsoft hizmetlerini gizleyi seçin.
    5. Tümünü devredışı bırak'ı tıklayın ve bilgisayarı yeniden başlatın.

    Bunları dener ve sonucu bildirirseniz sevinirim. Aklıma gelenler şuan bunlar.

    cemkara cemkara (4215)