Internet exploreri kaldırdım yeniden kuramıyorum

İnternet explorer yanıt vermediği için "windows özelliklerini aç ve kapat"tan internet exploreri kaldırdım. Yeniden kurmak istiyorum, ama hata veriyor. Onay kutusunu işaretlesem de hatadan sonra kaldırılıyor. Bende internet explorer 11. İnternetden yüklemeyi de denedim ama yükleme yok oluyor.Çözümlerinizi bekliyorum.

arzumemmed arzumemmed (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    İnternet Explorer'ı tam olarak kaldırmamışsınız bilgisayarınızdan. O yüzden tekrar yükleyemiyorsunuz muhtemelen. Öncelikle İnternet Explorer 11'i internetten indirin fakat henüz yüklemeyin. Aşağıdaki adımlardan sonra yükleyin.

    İnternet Explorer 11'i kaldırmak için;

    1. Denetim Masası'ndan Programlar ve Özellikler'e girin.
    2. Daha sonra sol üstte bulunan Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle linkine tıklayın.
    3. Açılan güncelleştirmelerden Microsoft Windows bölümündeki İnternet Explorer'ı bulun.
    4. İnternet Explorer 11'i kaldırmak için bu satıra sağ tıklayıp Kaldır tıklayın.
    5. Onay kutusundan da Evet seçeneğini işaretlerseniz İnternet Explorer 11'i tamamen kaldırmış olacaksınız.

    İnternet Explorer 11'i tamamen kaldırdıktan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatın ve daha sonra Explorer 11'i tekrar yüklemeyi deneyin.

    ali ali (117)
    8 yıl önce cevaplandı

    • öncelikle yardımınız için teşekkür ederim. Ama başarılı olmadı, kaldırma hata veriyor( arzumemmed 8 yıl önce