internet sınırlı bağlantı sorunu

merhabalar.. kablosuz modem kullanıyorum ve wifi ile bağlantı sağladığımda özellikle bir şey indirirken sınırlı bağlantı yazıyor ve internet erişimi yok gözüküyor. bunun çözümü var mıdır ? teşekkürler

ttolgaer ttolgaer (8)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatasının anlamı şudur: Bilgisayarınız ADSL modeme bağlandı fakat ADSL modem üzerinden IP adresi alamadı. Sınırlı bağlantı veya bağlantı yok hatasında şunları yapabilirsiniz

    1. Önce Adsl modemi kapatın ve açın.
    2. Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
    3. Aynı modemde sorun sürekli oluyorsa ADSL modemin firmware güncellemesini yapın.
    4. Sorun devam ediyorsa bilgisayarınıza statik ip verin.
    cemkara cemkara (4215)