İnternetim gidip geliyor. Ne yapmam gerek?

Bilgisayarda dolanırken veya telefonda dolanırken internet gidiyo sonra geliyor. Modemde sorun olmadığını biliyorum çünkü bir kaç arkadaşımda daha bu sorun var fakat sebebini çözebilmiş değilim çünkü müşteri hizmetleri hiç yardımcı olmuyorlar sadece güncelleme yapıyorlar sürekli.

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hangi ISS? Üzerine gitmezseniz anca bu şekilde davranırlar, üzerine gideceksiniz, ağır konuşacaksınız sonrasında bakın bakayım ertesi güne ekip yolluyorlar mı yollamıyorlar mı. Bu bir kaç arkadaşın ile mesafeniz aynı mı? Aynı santral'e mi  bağlısınız? Aynı semtte mi oturuyorsunuz? Aynı altyapıya mı sahipsiniz? Aynı modemi mi kullanıyorsunuz? Aynı ISS'de misiniz? Bunların cevabını kendiniz cevaplayın ve ardından müşteri hizmetlerini arayarak ağır konuşun, bilgi değil tecrübe konuşuyor.

    hydra hydra (3812)