İnternetten +18 videolar izlersem evime ceza gelirmi

İnternetten +18 videolar izlersem ip adresimi bulup evime gelip ceza yazarlarmı ?

ccvvbb61 ccvvbb61 (20)
10 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    +18 Videoların izlenmesinin herhangi bir suçu yoktur. Mahkeme sadece özel hayatın gizliliğini ihlal edecek konularda kişinin ip adresi bulunup ceza yazılması yada hapse atılmasını karara almıştır. Yani şöyle anlatayım ;

    Kişinin evine gizli kamera yerleştirdiniz ve kişinin istenmedik görüntülerini aldınız ve bunu internette paylaştınız. Kişi bunları görüp paylaşandan şikayetçi olursa onun ip adresi bulunup para cezası yada hapis verilecek kararı alınmıştır. Saygılarımla...

    taha6161 taha6161 (-99453)
    10 yıl önce cevaplandı

      Merhaba ben de bu konu hakkında bir kaç bişey söylemek isterim.Yasak diye bir şey yok.Sadece şuna dikkat edin;

      -Çocuk istismarı

      -Gizli içerikler

      ismailsarp ismailsarp (6010)