invalidoperationexception was unhandled hatası

Visual Studio içinde invalidoperationexception was unhandled by user code hatası alıyorum.

Hata da ayrıca Satır / Sütun için hiç veri yok yazıyor

Bu hatayı alıyorum.

hasansen43 hasansen43 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Aslında hata kendini göstermiş :  Satır / Sütun içinde hiç veri yok

    oku[0] içinde hiç veri yok, null dönmüş. ToString() kullandığınızdan hata vermiş.

    Sonuç; çalışan SQL sorgunuz veritabanından hiç veri döndürmüyor

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

      yani nasıl çözebilirim peki

      hasansen43 hasansen43 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

        Alattin abi zaten cavaplamis. Veritabaninizda herhangir veri yok deger null olarak dönüyor. veritabaninda gerekli alanlari doldurun. Boş bir veri çekmeye çalışmayin.

        notify notify (538)