IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

 IOBit  Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

 IOBit  Uninstaller Denetim Masası  > Program Ekle Kaldır / Programlar ve özelliklerden kaldırılamayan programları kaldırmak için kullanılabilecek bir program kaldırma programıdır.   IOBit  Uninstaller ücretsiz ve oldukça gelişmiş bir kaldırma programıdır.  IOBit  Uninstaller sayesinde Programlar ve Özelliklerde kaldırma simgesi görünmeyen programlar kaldırılabilir.  IOBit  Uninstaller hem kayıt defteri girdilerini hem de dosya sistemi üzerindeki dosyaları silecektir.

 IOBit  Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?  aşağıda bulabilirsiniz.

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    IOBit Uninstaller nedir, nasıl kullanılır?

    IOBit Uninstaller güçlü, gelişmiş ve ücretsiz bir program kaldırma yazılımıdır. Kaldırılamayan programları kaldırmak için kullanılabilecek iyi bir yardımcı programdır.

    IOBit Uninstaller programını nereden indirebilirim?

    IOBit Uninstaller yazılımını buradan indirebilirsiniz

    IOBit  Uninstaller nasıl kullanılır?

    IOBit Uninstaller programını yukarıdaki linkten indirdikten sonra kurumulunu gerçekleştirin. Kurulum işlemi oldukça basittir ileri ileri son yöntemi ile kurulumu tamamlayın.

    Örneğin silmesi oldukça zahmetli ve sorunlu olan Yandex.Disk uygulamasını IOBit  Uninstaller ile nasıl kaldırılacağını aşağıda bulabilirsiniz. Bu işlemi siz kaldırmak istediğiniz istenmeyen programlar için uygulayabilirsiniz.

    IOBit Uninstaller ile Yandex.Disk Silmek için aşağıdaki işlemleri yapın.

    1. IObit Uninstaller çalıştırın ve Sağ üst köşedeki alt alta üç çizgi simgesini tıklayın. Forced Uninstall seçin.

      Yandex.Disk Kaldırma

    2. Açılan pencereden Browse tıklayın

      Yandex.Disk Silme

    3. Masaüstünde bulunan Yandex.Disk kısayolunu seçin. Bu aşamada siz hangi programı silmek istiyorsanız onun kısayolunu seçin.

      Yandex.Disk Kaldırma Kısayol Seç

    4. Open tıkladıktan sonra Forced Unistall Seçin.

      Yandex.Disk Zorlu Silme

    5. Daha sonra Powerfull Scan seçin.

      Yandex.Disk Powerfull Scan

    6. Powerfull Scan ekranında sol alt köşedeki Select all seçin ve tüm bulunan Yandex.Disk dosyalarını seçili hale getirin. Sonra Delete tıklayın.

      Yandex.Disk tümünü sil

    7. IOBit UnInstaller, Yandex.Disk'in tüm dosyalarını silmek için sizden onay isteyecektir. Yes tıklayın.

      Yandex.Disk Tüm dosyaları sil

    8. Daha sonra IOBit Uninstaller bilgisayarı yeniden başlatmak isteyecektir. Bilgisayarı yeniden başlatın. Bu yeniden başlatmaden sonra Yandex.Disk'e ait dosyalar silinecektir.

    Görüldüğü gibi IOBit Uninstaller oldukça kolay kullanımlı ve işe yarar bir kaldırma programıdır. İstenmeyen programlara dair tüm girdileri, kayıt defteri ve dosya sistemi üzerindeki kolayca kaldıracaktır.

    hakan hakan (15424)
    9 yıl önce cevaplandı

    • @hakan günceller misin ressim'leri ve yorumu yeni sürümü farklı darkcrak 5 yıl önce