IOS 10 yükleme sorunları ve çözümleri

Telefonuma IOS 10 güncellemesi yüklemeyeceğim. Fakat daha önce güncelleme sırasında sorun yaşadığım için tedirginim.

IOS 10 yükleyen ve sorun yaşayan var mı? Yükleme sırasında oluşan sorun varsa çözümünü yazar mısınız?

ceyda ceyda (312)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    iOS 10 kurduğunuzda belirli bir süre içinde tekrar 9.3.5 sürümüne geri dönme şansınız var. Apple belirli bir süre için geri dönme sürelerini açık tutuyor.Şuanda iOS 10 u test amaçlı olarak sisteminize kurabilir, beğendiyseniz kullanıma devam edebilirsiniz.

    Buradaki linke tıklayarak iOS 10 güncellemesini nasıl kurulacağına bakabilirsiniz.

    ismailsarp ismailsarp (6010)
    7 yıl önce cevaplandı

      2 gün önce iPad üzerinde IOS 10 güncellemesi yaptım. Herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Internette araştırdığım kadarı ile sorun yaşayan kullanıcı çok az.

      IOS 10 güncellemesi ilk çıktığında yükleme sırasında bir hata oluşabiliyordu. Fakat Apple bunu hızlıca çözdü.

      Siz yinede önce yedeğinizi alın daha sonra IOS 10 güncellemesi yapın.

      Sonuç olarak benim gördüğüm kadarı ile IOS 10!e geçiş yapan kullanıcılar şuan için bir sorun yaşamıyorlar.

      hakan hakan (15424)