iPhone 4.5G DNS değiştirme

iPhone telefonda 4.5G DNS nasıl değiştirilir? iOS tabletlerde 4.5G DNS nasıl değiştirilir?

iPhone'da 4.5G bağlantı üzerinden DNS nasıl değiştirilir?

brsozl brsozl (1961)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    iPhone telefonda 4.5G DNS nasıl değiştirilir? iOS tabletlerde 4.5G DNS nasıl değiştirilir?

    iPhone'da 4.5G bağlantı üzerinden DNS nasıl değiştirilir?

    iPhone telefonlarda 4.5G DNS sunucu değiştirmek için telefonunuzun jailbreak edilmiş yani kırılmış olması zorunludur. Aksi tadirde iPhone 4.5G DNS değiştirmek mümkün değildir. 4.5G DNS bilgisi operatörünüz tarafından otomatik atanır ve değiştirilmesi kolay değildir.

    iPhone 4.5G DNS değiştirme işleminde eğer telefonunuz jailbreak edilmişse  GuizmoDNS ile iPhone 4.5G DNS değiştirme mümkündür.

    iPhone jailbreak edilmemişse iPhone'da 4.5G DNS değiştirmek oldukça zahmetli bir işlemdir ve bilgisayar ile ilgili teknik bilginizin iyi olması gerekir. Dileyenler buradaki kaynaktan detayları öğrenebilirler.

    Google DNS alternatifleri adresinden farklı DNS ip adreslerini bulabilirsiniz.

    Twitter, Facebook gibi ülkemizde sık sık yasaklanan sitelere girmek için VPN yazılımları da kullanabilirsiniz.

    Hotspot Shield nedir? Hotspot Shield nasıl kullanılır?

    brsozl brsozl (1961)